2bfit

Lekce

Lekce

Všechny lekce u nás probíhají pod vedením zkušených instruktorů. Pro začátečníky není problém přizpůsobit hodinu. Lektor se na vás zaměří a zvolí vám přiměřenou zátěž, či počet opakování. Na každou lekci je lepší přijít o chviličku dříve, aby jste se stihli převléknout, přesunout na lekci a popřípadě sdělit potřebné informace lektorovi (jste-li začátečník, nebo máte nějaké zdravotní problémy apod.). Hodiny trvají přibližně 55 minut, včetně závěrečného protažení. Je na každém, kterou lekci zvolí a zda ji bude pravidelně navštěvovat.


 

Soukromé tréninky 

Možnost objednání soukromích tréninků, jídelníčku přesně na míru pod vedením zkušených trenéru.

TRX

TRX závěsný systém je originální nářadí využívající pouze hmotnost cvičence jako dominantní faktor pro zátěž při cvičení. TRX buduje svalovou sílu, rovnováhu, flexibilitu a aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu cvičení. Je určen pro cvičence všech fitness úrovní, tedy od začátečníků až po elitní sportovce.

Flowin

Celistvý cvičební a fitness koncept vhodný pro všechny věkové kategorie a všechny úrovně kondice. Během jediného cvičení se aktivuje řada svalových skupin a tím dochází k funkčnímu silovému tréninku. Každý tak může, bez ohledu na věk a dosavadní trénink, dosáhnout maximálních výsledků. Flowin rozvijí kardio i silovou složku kondice ve spojení s rozvojem stability, mobility, flexibility, kontroly a koordinace pohybu.

Kruhový trénink

je cvičení ve skupince pod vedením trenéra ve fitness, jedná se o střídání stanovišť v rytmu hudby, stanoviště jsou zaměřena na procvičení různých svalových skupin, zapojujete tak během lekce celé tělo. Rychlá a učinná cesta k lepší kondici i tělu.